کاربر گرامی،

به جهت بهرمندی از تمام امکانات تعبیه شده در این سایت ،لطفا از لپتاپ یا تبلت و یا دستگاه های بیشتر از 10 اینچ برای ورد به سایت استفاده کنید .

با تشکر.

بیش از ۲ هزار تُن انواع گل و گیاه از محلات صادر می شود کشت «فراسرزمینی» کمک به تقویت دیپلماسی اقتصادی ظرفیت سردخانه‌های شهرستان اهر جوابگوی نیاز باغداران نیست خروج ۷۰ میلیارد دلار از ادعا تا واقعیت صادرات بندر کنگان به قطر از سرگرفته شد بیش از ۲ میلیارد دلار کالا از مزرهای کرمانشاه صادر شده است کشش بازار اوراسیا و صادرات ۱۹۰ میلیون دلاری از مازندران افزایش سطح دیپلماسی وزارت امور خارجه در حوزه صادرات کالا ضروری است ۷۴ فرصت سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی احصا شد ایران بزرگ‌ترین شریک تجاری چین است

درباره انجمن

گسترش فعالیت بخش خصوصی در هر زمینه‌ای به‌ویژه در حوزه اقتصاد نیازمند تبیین و شفاف‌سازی سیاست‌ها ، مقررات و چارچوب این فعالیت‌هاست به گونه‌ای که حقوق و روابط بین دست‌اندرکاران و ذی‌نفعان ازجمله دولت ، سرمایه‌گذاران و مصرف‌کنندگان نهایی به‌خوبی برای همه طرف‌ها روشن باشد و حقوق تمامی ایشان را مورد توجه قرار دهد .

تنظیم این روابط و قواعد نیازمند حضور مشترک همه ذی‌نفعان در فرآیند تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری است ، بدون اخذ نظرات و دیدگاه‌های هر یک از این ذی‌نفعان می‌تواند توازن روابط و حقوق مکتسبه را به نفع دیگری تغییر دهد و در نهایت آن فعالیت شکل اجرایی و عملیاتی به خود نگیرد.

تعریف دقیق و داشتن سازمان یا نهادی که نمایندگی هر یک از این طرف‌ها را داشته باشد امری ضروری است و بر این اساس است که در جوامع مترقی که تصمیمات بر توافقات اجتماعی متکی است شاهد ایجاد و رشد چنین نهادهایی بوده‌ایم . نهادهایی که در قالب دستگاه‌های دولتی ،انجمن‌ها و سندیکاهای کارگری و کارفرمایی ، سازمان‌ها و نهادهای حمایت از مصرف‌کنندگان شکل گرفته‌اند و با تعامل در قالب سازمان‌های رسمی و با حمایت قوانین و مقررات مختلف در کنار هم در تحکیم فعالیت های اقتصادی و اجتماعی و درنهایت ارتقاء سطح خدمات به مشتریان که راهبرد اصلی هر جامعه مترقی است دست پیدا کنند.

یکی از مهم‌ترین مبانی شکل‌گیری این نهادها انگیزه اعضای هر یک از این نهادها است که بنا بر مصالح و منافع صنفی خود و در جهت سازماندهی و پیگیری حقوق صنفی شان به ایجاد چنین تشکل‌هایی اقدام می‌کنند . در کشور ما هم طی سالیان متمادی بنا به ضرورت و متناسب با بخش‌های اقتصادی اجتماعی ، سازمان‌های مردم‌نهاد تاسیس گردیده اند.

انجمن صنفی صادرکنندگان کالاوخدمات استان تهران نیز در راستای اجرای آیین نامه انجمن‌های صنفی و کانون‌های مربوطه و به منظور حفظ حقوق و منافع مشروع و قانونی و بهبود وضع اقتصادی کارفرمایان که خود متضمن حفظ منافع جامعه نیز می‌باشد تشکیل شده است. انجمن صنفی کارفرمایی صادرکنندگان کالا و خدمات استان تهران در تاریخ 20 خردادماه 1400 پس از اطلاع رسانی در صنف و با مشارکت فعالین این حوزه به ثبت رسید.این نهاد در نظر دارد تا با ایجاد پل ارتباطی با دیگر سازمان ها و نهادهای دولتی و صنفی ضمن ارائه انواع خدمات سودمند و مستمر در مسیر پیشرفت و تعالی کارفرمایان گرامی گامی بلند بر دارد .

اینک با تکیه بر ظرفیت های موجود و امکانات بالقوه و بالفعل اعضاء و با رویکرد جدید،حمایت و همراهی أعضاء خود در نظر داردبه منظور تبدیل شدن به یک تشکل صنعتی،صادراتی و تحقق اهداف و آرمان های اجتماعی اعضای خود به فعالیت ادامه دهد و موفقیت های مهم دستیافته را گسترش دهد.

درحال حاضر تعداد کثیری از بنگاه های صادراتی عضو انجمن هستند که از صادرکنندگان بزرگ کشور در شاخه‌های مختلف گرد هم جمع شده اند که پایه و اساس این صنف می‌باشند. ورود به انجمن برای صادرکنندگان و افرادی است که علاقه‌مند به حفظ منافع و نظم دادن به نظام اقتصادی و خصوصا صنف صادرکنندگان کالا و خدمات کشور می‌باشند و حضورشان باعث رشد و بهبود در جهت منافع انجمن خواهد‌بود.

از این رو دست تمامی صادرکنندگان عزیز کشور و تمامی مسئولین و دست اندرکارانی که در جهت اعتلا و پیشرفت این انجمن گام بر می‌دارند را فشرده و با اشتیاق شاهد حضور تک تک عزیزان خواهیم‌بود. به امید اینکه چرخه نظام اقتصادی در جهت منافع ملی و بومی کشور را، در بالاترین سطح کیفیت وکمیت شاهد باشیم و رقابت صحیح در سطح جامعه را بهبود ببخشیم.