کاربر گرامی،

به جهت بهرمندی از تمام امکانات تعبیه شده در این سایت ،لطفا از لپتاپ یا تبلت و یا دستگاه های بیشتر از 10 اینچ برای ورد به سایت استفاده کنید .

با تشکر.

بیش از ۲ هزار تُن انواع گل و گیاه از محلات صادر می شود کشت «فراسرزمینی» کمک به تقویت دیپلماسی اقتصادی ظرفیت سردخانه‌های شهرستان اهر جوابگوی نیاز باغداران نیست خروج ۷۰ میلیارد دلار از ادعا تا واقعیت صادرات بندر کنگان به قطر از سرگرفته شد بیش از ۲ میلیارد دلار کالا از مزرهای کرمانشاه صادر شده است کشش بازار اوراسیا و صادرات ۱۹۰ میلیون دلاری از مازندران افزایش سطح دیپلماسی وزارت امور خارجه در حوزه صادرات کالا ضروری است ۷۴ فرصت سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی احصا شد ایران بزرگ‌ترین شریک تجاری چین است

عباس جرجانی‌، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس از بیرجند اظهار داشت: در ۷ ماه ابتدایی امسال ۲۸۵ هزار تن سیمان تولیدی کارخانجات استان به خارج کشور صادر شده است.   وی افزود:…

عباس جرجانی‌، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس از بیرجند اظهار داشت: در ۷ ماه ابتدایی امسال ۲۸۵ هزار تن سیمان تولیدی کارخانجات استان به خارج کشور صادر شده است.

 

وی افزود: ارزش این میزان صادرات سیمان از خراسان‌جنوبی ۸ میلیون و ۴۵۰ هزار دلار است.

 

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی تصریح کرد: صادرات سیمان تولیدی کارخانجات‌ استان به کشور افغانستان در مقایسه با سال گذشته ۱۷ درصد افزایش یافته است.

 

جرجانی یادآور شد: از ابتدای امسال ۸۷۶ هزار و ۲۰۰ تن سیمان در دو کارخانه تولید سیمان خراسان جنوبی تولید شده است که در مقایسه با سال گذشته ۱۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

 

وی خاطرنشان کرد: بیش از۶۰۰ نفر در دو کارخانه قائن و سیمان باقران به طور مستقیم مشغول به کار هستند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

!اطلاعات من را برای ارسال نظر ذخیره کن