کاربر گرامی،

به جهت بهرمندی از تمام امکانات تعبیه شده در این سایت ،لطفا از لپتاپ یا تبلت و یا دستگاه های بیشتر از 10 اینچ برای ورد به سایت استفاده کنید .

با تشکر.

بیش از ۲ هزار تُن انواع گل و گیاه از محلات صادر می شود کشت «فراسرزمینی» کمک به تقویت دیپلماسی اقتصادی ظرفیت سردخانه‌های شهرستان اهر جوابگوی نیاز باغداران نیست خروج ۷۰ میلیارد دلار از ادعا تا واقعیت صادرات بندر کنگان به قطر از سرگرفته شد بیش از ۲ میلیارد دلار کالا از مزرهای کرمانشاه صادر شده است کشش بازار اوراسیا و صادرات ۱۹۰ میلیون دلاری از مازندران افزایش سطح دیپلماسی وزارت امور خارجه در حوزه صادرات کالا ضروری است ۷۴ فرصت سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی احصا شد ایران بزرگ‌ترین شریک تجاری چین است
اخبار صادرات
0

بندرعباس – مدیربنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: افزایش سه برابریه تخلیه و بارگیری کالا در بنادر غرب هرمزگان از ابتدای سال تاکنون سه برابر افزایش یافته است. به گزارش خبرگزاری مهر، قاسم عسکری نسب با اشاره به افزایش سه برابری…

بندرعباس – مدیربنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: افزایش سه برابریه تخلیه و بارگیری کالا در بنادر غرب هرمزگان از ابتدای سال تاکنون سه برابر افزایش یافته است.

افزایش 3 برابریه تخلیه و بارگیری کالا در بنادر غرب هرمزگان

به گزارش خبرگزاری مهر، قاسم عسکری نسب با اشاره به افزایش سه برابری تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی در غرب هرمزگان در سالی ۱۴۰۰، اظهار کرد: در این مدت بیش از چهار میلیون و ۱۲۵ هزار تن کالای نفتی تخلیه و بارگیری شد.

 

وی افزود: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲ میلیون و ۱۰ هزار تن کالای غیر نفتی در این بندر تخلیه و بارگیری شد که نسبت به مدت مشابه پارسال ۵۱ درصد افزایش داشت.

 

مدیربنادر و دریانوردی غرب هرمزگان تصریح کرد: بنادر غرب هرمزگان با صادرات بیش از ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تن کالاهای نفتی و غیر نفتی جایگاه چهارم را در بین بنادر کشور به خود اختصاص داده است.

 

مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان افزود: از ابتدای سال تاکنون همچنین ورود و خروج بیش از ۱۴ هزار و ۹۸۶ فروند شناور با افزایش ۵۰ درصدی همراه بوده است.

 

عسکری‌نسب گفت: در این مدت ۱۸۱ هزار و ۹۴۴ تن کالا از بنادر غرب استان ترانزیت شد که نسبت به مدت مشابه پارسال ۹۰ درصد افزایش داشت و جایگاه سوم را در بین بنادر کشور به خود اختصاص داد.

 

وی افزود: در این مدت با ترانزیت بیش از ۷۶ هزار خودرو بنادر غرب جایگاه نخست را بین بنادر کشور کسب کرد.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

!اطلاعات من را برای ارسال نظر ذخیره کن