کاربر گرامی،

به جهت بهرمندی از تمام امکانات تعبیه شده در این سایت ،لطفا از لپتاپ یا تبلت و یا دستگاه های بیشتر از 10 اینچ برای ورد به سایت استفاده کنید .

با تشکر.

بیش از ۲ هزار تُن انواع گل و گیاه از محلات صادر می شود کشت «فراسرزمینی» کمک به تقویت دیپلماسی اقتصادی ظرفیت سردخانه‌های شهرستان اهر جوابگوی نیاز باغداران نیست خروج ۷۰ میلیارد دلار از ادعا تا واقعیت صادرات بندر کنگان به قطر از سرگرفته شد بیش از ۲ میلیارد دلار کالا از مزرهای کرمانشاه صادر شده است کشش بازار اوراسیا و صادرات ۱۹۰ میلیون دلاری از مازندران افزایش سطح دیپلماسی وزارت امور خارجه در حوزه صادرات کالا ضروری است ۷۴ فرصت سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی احصا شد ایران بزرگ‌ترین شریک تجاری چین است
اخبار اقتصادی/اقتصادی
0

به گزارش خبرنگار مهر، میعاد صالحی مدیرعامل راه آهن در مراسم‌نوسازی ناوگان ریلی در یک نشست خبری ضمن تشکر از بخش خصوصی گفت: این ناوگان‌ها داخلی است و ۸ تولید کننده داخلی هستند. وی در ادامه اظهار داشت: در این سه…

به گزارش خبرنگار مهر، میعاد صالحی مدیرعامل راه آهن در مراسم‌نوسازی ناوگان ریلی در یک نشست خبری ضمن تشکر از بخش خصوصی گفت: این ناوگان‌ها داخلی است و ۸ تولید کننده داخلی هستند.

وی در ادامه اظهار داشت: در این سه ماه پاییز رکورد نوسازی‌ناوگان زده شده است و در ۹ ماهه امسال پیش از ۷۰ درصد نوسازی و ساخت ناوگان ریلی پیشرفت داشته ایم.

میعاد صالحی بیان کرد: انشالله مشکلات ریلی برطرف شود و میزان جذابیت ریلی افزایش پیدا خواهد کرد ماده ۱۲ تاکنون توانسته سرمایه گداری را به بخش ریلی کشانده است.

وی افزود: آنچه که در سال گذشته تحویل راه اهن شد بیش از ۲ هزار میلیارد بدهی داشته است اما در دولت سیزدهم تعداد ناوگان در حوزه مسافری ۲۰ درصد افزایش داده ایم. کرونا تمام شده است و باید سرویس دهی به مردم‌مورد توجه قرار گیرد و تا کنون نسبت به سال‌های گذشته ۵۰ درصد بیشتر مسافر جابه جا شده است. شاخص‌های ارزشمندی تا کنون به دست آوریم‌و امروز ۲۲ درصد کاهش تأخیر در سفر داشته ایم.

مدیر راه آهن در ادامه بیان کرد: در دولت اقدامات خوبی در حوزه ریلی داشته ایم گام بلندی برای افزایش جذابیت صادرات و واردات ریلی برداشته باشیم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

!اطلاعات من را برای ارسال نظر ذخیره کن