کاربر گرامی،

به جهت بهرمندی از تمام امکانات تعبیه شده در این سایت ،لطفا از لپتاپ یا تبلت و یا دستگاه های بیشتر از 10 اینچ برای ورد به سایت استفاده کنید .

با تشکر.

بیش از ۲ هزار تُن انواع گل و گیاه از محلات صادر می شود کشت «فراسرزمینی» کمک به تقویت دیپلماسی اقتصادی ظرفیت سردخانه‌های شهرستان اهر جوابگوی نیاز باغداران نیست خروج ۷۰ میلیارد دلار از ادعا تا واقعیت صادرات بندر کنگان به قطر از سرگرفته شد بیش از ۲ میلیارد دلار کالا از مزرهای کرمانشاه صادر شده است کشش بازار اوراسیا و صادرات ۱۹۰ میلیون دلاری از مازندران افزایش سطح دیپلماسی وزارت امور خارجه در حوزه صادرات کالا ضروری است ۷۴ فرصت سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی احصا شد ایران بزرگ‌ترین شریک تجاری چین است
اخبار استانی/اصفهان
0

شناسایی 7 شهید مفقودالاثر در اصفهان اصفهان – هفت شهید مفقودالاثر استان اصفهان شناسایی شدند، همه این شهدا به دلیل عدم شناسایی در شهرها و دانشگاه‌های مختلف کشور دفن شده‌اند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تفحص…

شناسایی 7 شهید مفقودالاثر در اصفهان

 

 

اصفهان – هفت شهید مفقودالاثر استان اصفهان شناسایی شدند، همه این شهدا به دلیل عدم شناسایی در شهرها و دانشگاه‌های مختلف کشور دفن شده‌اند.

شناسایی ۷ شهید مفقودالاثر در اصفهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تفحص شهدا، هفت شهید گمنام استان اصفهان از طریق انجام آزمایش DNA شناسایی شدند. این شهدای عزیز در سال‌های گذشته، پس از عدم شناسایی علیرغم تلاش‌های انجام شده به‌عنوان شهید گمنام در شهرها و دانشگاه‌ها دفن شده بودند.

شهید محمدرضا شفیعی، فرزند نعمت اله، متولد ۱۳۴۴ جمعی لشکر ۸ نجف اشرف از فلاورجان به جبهه اعزام شد و در تاریخ ۵ دی ۱۳۶۵ در عملیات رمضان در پاسگاه زید به فیض شهادت نائل آمد و پیکر پاکش در منطقه بر جای ماند. پیکر مطهر این شهید به‌عنوان شهید گمنام در سال ۱۳۹۹ در بهداری نیروی زمینی در تهران دفن شد.

شهید مهدی سلطانی قمبوانی، فرزند عبداله، متولد ۱۳۴۰، از اصفهان به جبهه اعزام شد و در تاریخ ۵ دی ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۴ در ام الرصاص به فیض شهادت نائل آمد و پیکر پاکش در منطقه بر جای ماند. پیکر مطهر این شهید به‌عنوان شهید گمنام در سال ۱۳۹۲ در چابکسر گیلان دفن شد.

شهید محسن اسماعیلی پژوه، فرزند کریم، متولد ۱۳۴۵، از اصفهان به جبهه اعزام شد و در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۶۱ در عملیات رمضان به فیض شهادت نائل آمد و پیکر پاکش در منطقه بر جای ماند. پیکر مطهر این شهید به‌عنوان شهید گمنام در سال ۱۳۹۷ در قائم شهر دفن شد.

شهید خلیل فلک رفعت، فرزند محمد، متولد ۱۳۴۴، جمعی لشکر ۱۴ امام حسین (ع) از اصفهان به جبهه اعزام شد و در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۶۱ در عملیات رمضان به فیض شهادت نائل آمد و پیکر پاکش در منطقه بر جای ماند. پیکر مطهر این شهید به‌عنوان شهید گمنام در سال ۱۳۹۸ در دانشگاه دولتی بجنورد دفن شد.

۷ شهید مفقودالاثر استان اصفهان شناسایی شدند

شهید محمد بدیعی، فرزند حبیب اله، متولد ۱۳۵۰، از کاشان به جبهه اعزام شد و در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۳۶۷ در تک دشمن در والفجر ۸ به فیض شهادت نائل آمد و پیکر پاکش در منطقه بر جای ماند. پیکر مطهر این شهید به‌عنوان شهید گمنام در سال ۱۳۹۵ در شهر زهکلوت کرمان دفن شد.

۷ شهید مفقودالاثر استان اصفهان شناسایی شدند

شهید حسین حاجی زادگان بیدگلی، فرزند قدرت اله، متولد ۱۳۵۰، از آران و بیدگل به جبهه اعزام شد و در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۶۷ در تک دشمن در فاو به فیض شهادت نائل آمد و پیکر پاکش در منطقه بر جای ماند. پیکر مطهر این شهید به‌عنوان شهید گمنام در سال ۱۳۹۳ در هندیجان خوزستان دفن شد.

۷ شهید مفقودالاثر استان اصفهان شناسایی شدند

شهید رسول قاسمی، فرزند غلامعلی، متولد ۱۳۴۹، جمعی لشکر ۸ نجف اشرف از نجف آباد به جبهه اعزام شد و در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۶۷ در تک دشمن در فاو به فیض شهادت نائل آمد و پیکر پاکش در منطقه بر جای ماند. پیکر مطهر این شهید به‌عنوان شهید گمنام در سال ۱۳۹۳ در ماسوله استان گیلان دفن شد.

۷ شهید مفقودالاثر استان اصفهان شناسایی شدند

پس از سال‌ها چشم‌انتظاری، خبر شناسایی این هفت شهید به خانواده ایشان اطلاع داده شد و این خانواده‌ها از چشم‌انتظاری درآمدند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

!اطلاعات من را برای ارسال نظر ذخیره کن