کاربر گرامی،

به جهت بهرمندی از تمام امکانات تعبیه شده در این سایت ،لطفا از لپتاپ یا تبلت و یا دستگاه های بیشتر از 10 اینچ برای ورد به سایت استفاده کنید .

با تشکر.

بیش از ۲ هزار تُن انواع گل و گیاه از محلات صادر می شود کشت «فراسرزمینی» کمک به تقویت دیپلماسی اقتصادی ظرفیت سردخانه‌های شهرستان اهر جوابگوی نیاز باغداران نیست خروج ۷۰ میلیارد دلار از ادعا تا واقعیت صادرات بندر کنگان به قطر از سرگرفته شد بیش از ۲ میلیارد دلار کالا از مزرهای کرمانشاه صادر شده است کشش بازار اوراسیا و صادرات ۱۹۰ میلیون دلاری از مازندران افزایش سطح دیپلماسی وزارت امور خارجه در حوزه صادرات کالا ضروری است ۷۴ فرصت سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی احصا شد ایران بزرگ‌ترین شریک تجاری چین است
اخبار استانی/بوشهر
0

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالمحمد نادری صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با ایجاد ۲ پست اسکله رمپ جهت پهلوگیری شناور فلزی اکنون بندر کنگان در عرصه تجارت خارجی فعال شده است. مدیر بندر و دریانوردی شهرستان کنگان بیان کرد: در…

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالمحمد نادری صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با ایجاد ۲ پست اسکله رمپ جهت پهلوگیری شناور فلزی اکنون بندر کنگان در عرصه تجارت خارجی فعال شده است.

مدیر بندر و دریانوردی شهرستان کنگان بیان کرد: در این زمینه هماهنگی لازم بین بندر و گمرک کنگان جهت حضور فعال تجار و بازرگانان فراهم شده است.

نادری یادآور شد: اولین محموله صادراتی از بندر کنگان حاوی ٢٠٠ تن آخال حبوبات به کشور قطر بوده است.

وی با بیان اینکه برای سهولت در روند تخلیه و بارگیری همه تشریفات گمرکی و بندری کالاهای تجاری در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد، افزود: علاوه بر تمهیدات اندیشیده شده جهت سهولت در روند تشریفات گمرکی، هزینه‌های بارگیری کالاهای صادراتی با قیمت پایین فراهم شده است.

وی گفت: عملیات اجرایی طرح توسعه اسکله بندر کنگان نیز با سرعت قابل قبولی در حال انجام است که با تحقق این مهم ظرفیت صادرات بندر کنگان از شناورهای ۵٠٠ تنی به بیش از ۲.۵ هزار تن افزایش پیدا خواهد کرد.

وی یادآور شد: این پروژه شامل ساخت موج شکن‌های جدید به طول هزار و ۹۰۰ متر و استحصال ۹ هزار و ۵۰۰ متر مربع در سفر مقامات عالی دولت مورد مطالبه جدی شهروندان کنگانی بوده است.

نادری ادامه داد: تحقق رونق اقتصادی و افزایش فرصت‌های شغلی از اولویت‌های راهبردی سازمان بنادر و دریانوردی برای بندر کنگان است که این مهم با جدیت تمام دنبال می‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

!اطلاعات من را برای ارسال نظر ذخیره کن