کاربر گرامی،

به جهت بهرمندی از تمام امکانات تعبیه شده در این سایت ،لطفا از لپتاپ یا تبلت و یا دستگاه های بیشتر از 10 اینچ برای ورد به سایت استفاده کنید .

با تشکر.

بیش از ۲ هزار تُن انواع گل و گیاه از محلات صادر می شود کشت «فراسرزمینی» کمک به تقویت دیپلماسی اقتصادی ظرفیت سردخانه‌های شهرستان اهر جوابگوی نیاز باغداران نیست خروج ۷۰ میلیارد دلار از ادعا تا واقعیت صادرات بندر کنگان به قطر از سرگرفته شد بیش از ۲ میلیارد دلار کالا از مزرهای کرمانشاه صادر شده است کشش بازار اوراسیا و صادرات ۱۹۰ میلیون دلاری از مازندران افزایش سطح دیپلماسی وزارت امور خارجه در حوزه صادرات کالا ضروری است ۷۴ فرصت سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی احصا شد ایران بزرگ‌ترین شریک تجاری چین است

محمد اسدی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این فراورده‌های خام آبزیان به آذربایجان و ارمنستان صادر شده است. وی ادامه داد: همچنین امسال هشت هزار و ۸۰۰ تن خوراک آبزیان سردآبی و گرمابی از استان به کشورهای هدف…

محمد اسدی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این فراورده‌های خام آبزیان به آذربایجان و ارمنستان صادر شده است.

وی ادامه داد: همچنین امسال هشت هزار و ۸۰۰ تن خوراک آبزیان سردآبی و گرمابی از استان به کشورهای هدف از جمله عراق، ارمنستان، قرقیزستان و افغانستان صادر شده است.

مدیرکل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: همچنین برای نخستین بار در سه سال اخیر، ۲ هزار و ۵۰۰ راس دام سبک (گوسفند) به منظور کشتار به کشور کویت صادر شده است.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری با تولید سالانه بیش از ۲۴هزار تن ماهی سردآبی رتبه نخست پرورش ماهی قزل‌آلای کشور را دارد.

همچنین این استان با داشتن بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دام سبک و سنگین عشایری ، سنتی و صنعتی به عنوان یکی از قطب‌های دامپروری کشور محسوب می‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

!اطلاعات من را برای ارسال نظر ذخیره کن