کاربر گرامی،

به جهت بهرمندی از تمام امکانات تعبیه شده در این سایت ،لطفا از لپتاپ یا تبلت و یا دستگاه های بیشتر از 10 اینچ برای ورد به سایت استفاده کنید .

با تشکر.

بیش از ۲ هزار تُن انواع گل و گیاه از محلات صادر می شود کشت «فراسرزمینی» کمک به تقویت دیپلماسی اقتصادی ظرفیت سردخانه‌های شهرستان اهر جوابگوی نیاز باغداران نیست خروج ۷۰ میلیارد دلار از ادعا تا واقعیت صادرات بندر کنگان به قطر از سرگرفته شد بیش از ۲ میلیارد دلار کالا از مزرهای کرمانشاه صادر شده است کشش بازار اوراسیا و صادرات ۱۹۰ میلیون دلاری از مازندران افزایش سطح دیپلماسی وزارت امور خارجه در حوزه صادرات کالا ضروری است ۷۴ فرصت سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی احصا شد ایران بزرگ‌ترین شریک تجاری چین است
اخبار استانی/فارس
0

حسن زمانی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: لیمو لیسبون یکی از محصولات ارزشمند در دنیاست که در باغات مرکبات شهرستان جهرم تولید و در بازارهای داخل و خارج عرضه می‌شود. وی با اشاره به اینکه لیمو لیسبون یکی از میوه‌های پرفروش…

حسن زمانی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: لیمو لیسبون یکی از محصولات ارزشمند در دنیاست که در باغات مرکبات شهرستان جهرم تولید و در بازارهای داخل و خارج عرضه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه لیمو لیسبون یکی از میوه‌های پرفروش و محبوب در کشور روسیه است، افزود: بیش از ۲۰ تن لیمو لیسبون پس از تأیید کارشناس پست قرنطینه و پلمپ محموله به گمرک خروجی آستارا جهت صادرات به بازار میوه و تره بار کشور روسیه ارسال شد.

مدیر جهاد کشاورزی جهرم خاطرنشان کرد: سالانه بیش از ۶۰ هزار تن محصول تولیدی لیمو لیسبون از باغات این شهرستان به بازارهای داخل و خارج صادر می‌شود که کشورهای منطقه اوراسیا و حوزه خلیج فارس از مهمترین متقاضیان این محصول هستند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

!اطلاعات من را برای ارسال نظر ذخیره کن