کاربر گرامی،

به جهت بهرمندی از تمام امکانات تعبیه شده در این سایت ،لطفا از لپتاپ یا تبلت و یا دستگاه های بیشتر از 10 اینچ برای ورد به سایت استفاده کنید .

با تشکر.

بیش از ۲ هزار تُن انواع گل و گیاه از محلات صادر می شود کشت «فراسرزمینی» کمک به تقویت دیپلماسی اقتصادی ظرفیت سردخانه‌های شهرستان اهر جوابگوی نیاز باغداران نیست خروج ۷۰ میلیارد دلار از ادعا تا واقعیت صادرات بندر کنگان به قطر از سرگرفته شد بیش از ۲ میلیارد دلار کالا از مزرهای کرمانشاه صادر شده است کشش بازار اوراسیا و صادرات ۱۹۰ میلیون دلاری از مازندران افزایش سطح دیپلماسی وزارت امور خارجه در حوزه صادرات کالا ضروری است ۷۴ فرصت سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی احصا شد ایران بزرگ‌ترین شریک تجاری چین است
اخبار استانی/یزد
0

 ۳۴۰ چادر امدادی از یزد به هرمزگان ارسال شد محسن حرازی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تاکنون چند دستگاه خودروی سنگین شامل ۳۴۰ عدد چادر امدادی بارگیری و منطقه اعزام شدند. وی گفت: امداد هوایی استان با…۳۴۰ چادر امدادی از یزد به هرمزگان ارسال شد

محسن حرازی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تاکنون چند دستگاه خودروی سنگین شامل ۳۴۰ عدد چادر امدادی بارگیری و منطقه اعزام شدند.

وی گفت: امداد هوایی استان با تیم پرواز به صورت کامل در حالت آماده باش هستند در صورت اعلام نیاز به منطقه اعزام می شوند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد ادامه داد: با توجه به اینکه زلزله در استان هرمزگان رخ داده و تیم های استان های معین هم اعزام شدند، در استان یزد نیز پنج تیم تخصصی آوار، یک تیم واکنش سریع و یک تیم دیگر نیز در حالت آماده باش هستند.

حرازی زاده بیان کرد: با توجه به اینکه در استان پهپاد جستجو داریم در صورت اعلام نیاز، پهپاد را نیز به استان هرمزگان ارسال می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد عنوان کرد: نیروهای امدادی و ستادی هلال احمر استان آماده باش هستند و همچنین تیم تخصصی بهداشت و درمان اضطراری نیز در استان یزد آمادگی لازم را برای اعزام به مناطق زلزله زده دارند و با توجه به اینکه بحث های روانی در این حوادث این چنینی نیز مطرح می شود، تیم هایی برای حمایت روانی در استان داریم که از سوی معاونت امور جوانان آماده هستند که در صورت نیاز به مناطق زلزله زده اعزام شوند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

!اطلاعات من را برای ارسال نظر ذخیره کن