کاربر گرامی،

به جهت بهرمندی از تمام امکانات تعبیه شده در این سایت ،لطفا از لپتاپ یا تبلت و یا دستگاه های بیشتر از 10 اینچ برای ورد به سایت استفاده کنید .

با تشکر.

بیش از ۲ هزار تُن انواع گل و گیاه از محلات صادر می شود کشت «فراسرزمینی» کمک به تقویت دیپلماسی اقتصادی ظرفیت سردخانه‌های شهرستان اهر جوابگوی نیاز باغداران نیست خروج ۷۰ میلیارد دلار از ادعا تا واقعیت صادرات بندر کنگان به قطر از سرگرفته شد بیش از ۲ میلیارد دلار کالا از مزرهای کرمانشاه صادر شده است کشش بازار اوراسیا و صادرات ۱۹۰ میلیون دلاری از مازندران افزایش سطح دیپلماسی وزارت امور خارجه در حوزه صادرات کالا ضروری است ۷۴ فرصت سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی احصا شد ایران بزرگ‌ترین شریک تجاری چین است

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر فخر موحدی صبح یک شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توسعه استان توسط صنایع امری غیر ممکن نیست زیرا که وجود صنایع بزرگ موجب اثربخشی در توسعه و اقتصاد استان شده است. سرپرست معاونت اقتصادی استانداری…

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر فخر موحدی صبح یک شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توسعه استان توسط صنایع امری غیر ممکن نیست زیرا که وجود صنایع بزرگ موجب اثربخشی در توسعه و اقتصاد استان شده است.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خراسان شمالی ادامه داد: در سفر رئیس جمهور سه تفاهم نامه با شرکت‌های شستا، آلومینا و اسفراین با محوریت ایمیدرو منعقد شد.

وی افزود: تلاش‌های بسیاری برای تسریع در توسعه در سفر رئیس جمهور صورت گرفت که نیازمند همت بالای مدیران در اجرای مصوبات هستیم و همچنین از قوه قضائیه نیز جهت حمایت از این پروژه‌ها استفاده خواهیم کرد.

فخر موحدی با بیان اینکه از یکسال گذشته تاکنون ۷۴ فرصت سرمایه گذاری در استان احصا شده، خاطر نشان کرد: هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار در صنایع پایین دستی شهرستانهای بجنورد، اسفراین، گرمه و جاجرم سرمایه گذاری شده است.

وی افزود: ۴۸ درصد درآمدهای مالیاتی استان در ۹ ماهه امسال از صنایع بزرگ استان بوده است.

فخر موحدی به رشد صادرات استان نیز اشاره کرد و گفت: در هشت ماهه امسال رقم صادرات از صنایع بزرگ استان به سوی صنایع پایین دستی هدایت شده است.

وی در پایان افزود: ۱۹۰ میلیارد تومان پرداخت بیمه توسط شرکت‌های بزرگ تا پایان آبان ماه انجام شده که نشانه رشد ۴۵ درصدی در مدت مشابه سال قبل است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

!اطلاعات من را برای ارسال نظر ذخیره کن